Wypadek na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Chorzowskiej w Świętochłowicach

i

Autor: KMP Świętochłowice

Wypadki

Pechowe skrzyżowanie w Świętochłowicach. Drugi poważny wypadek w tym miesiącu. Jedna osoba ranna

Na skrzyżowaniu ulic Bytomskiej i Chorzowskiej w Świętochłowicach Piaśnikach doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia jedna osoba została ranna. Wcześniej - 11 lutego - na tym samym skrzyżowaniu również doszło do poważnego wypadku.

W miniony wtorek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Bytomskiej i Chorzowskiej w Świętochłowicach doszło do poważnego wypadku. Dwa samochody osobowe zderzyły się ze sobą czołowo.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Pomocy medycznej wymagała pasażerka renault, doznała ona obrażeń brzucha. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował kobietę do szpitala.

Wypadek na skrzyżowaniu w Świętochłowicach Piaśnikach:

Pechowe skrzyżowanie w Świętochłowicach. Policja apeluje o ostrożność

To kolejny wypadek na tym skrzyżowaniu w przeciągu kilku dni. Poprzedni wypadek miał miejsce 11 lutego. Kierowca samochodu dostawczego nie ustąpił pierwszeństwa podczas skręcania w lewo pojazdowi osobowemu. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba.

Dlatego też świętochłowicka policja apeluje o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. "W warunkach niedostatecznej przejrzystości powietrza, np. podczas opadów deszczu, należy zachować szczególną ostrożność. Warto również przed podróżą sprawdzić stan techniczny, oświetlenie i wyposażenie swojego samochodu" - radzi policja.