Katarzyna Przepióra

Autor: Katarzyna Przepióra FB

Panie i panowie imponują sylwetką ciała. Wygrali mistrzostwa kulturystyki i fitness

Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska Kulturystyki i Fitness odbyły się w Mysłowicach. Przyjechało 72 zawodników reprezentujących aż 12 drużyn. Bezapelacyjną zwyciężczynią w kategorii bikini została Katarzyna Przepióra, a najlepszym kulturystą został Mateusz Brzuchacz.

Najlepsi zawodnicy reprezentujący aż 12 klubów z całej Polski przyjechali do Mysłowic na Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness. Prezentowali się przez dwa dni i startowali w kilku kategoriach. Wśród nich byli dobrze znani sportowcy, ale także osoby dopiero debiutujące w zawodach tej rangi.

Ostatecznie pierwsze miejsce w kategorii Open Bikini zdobyła Katarzyna Przepióra z LKS Sandomierz wielokrotna mistrzyni i zdobywczyni pierwszych miejsc na wielu zawodach w Polsce i Mistrzostwach Europy. Najlepszym kulturystą został utytułowany Mateusz Brzuchacz z Bona Fide Świebodzice.