Oszustwo „na policjanta” w Gliwicach. Policjanci poszukują kobiety z nagrania

Policjanci z Gliwic prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa „na policjanta”. Kamerom monitoringu udało się uchwycić nieznaną kobietę, która zabrała skradzione rzeczy.

4 października 2022 r. w Gliwicach przy ul. Junaków, nieznanym sprawcom udało się przekonać seniorkę, żeby wyrzuciła reklamówkę z zawartością gotówki i biżuterii przez balkon. Do tej pory policjantom nie udało się zidentyfikować podejrzanej osoby.

Dzięki kamerom, które były zamontowane obok miejsca zdarzenia policjanci posiadają wizerunek podejrzanej. Teraz za zgodą prokuratora udostępnili posiadane zdjęcia z nagrań.

Mając powyższe na uwadze, prosi się wszystkich świadków zdarzenia oraz osoby mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, ul. Powstańców Warszawy 12, pokój 119, tel. 47 8592-386, 47 8592 293 lub całodobowo pod numer 478592255 – proszą o pomoc policjanci

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE