Najlepsze memy na Walentynki. Internauci komentują Święto Zakochanych [GALERIA]

2020-02-14 8:58

To już dzisiaj. Walentynki 2020. Święto zakochanych. W planach milionów Polaków wspólne wyjścia do kina, romantyczne kolacje przy świecach. Na pewno nie zabraknie kwiatów, czekoladek, czułych słówek. Jedno jest pewne. Będzie mnóstwo miłości. Choć pewnie nie wszyscy pałają miłością do samych Walentynek. Tak Walentynki 2020 wyglądają na memach.

Walentynki 2020. Najlepsze memy na Walentynki

Dzisiaj Święto Zakochanych. Walentynki 2020 większość z nas spędzi pewnie ze swoją drugą połówką. Jednak nie każdy lubi Walentynki i towarzyszący im klimat. Szczególnie upierdliwy jest on dla osób, które nie mają partnera czy partnerki. Tego dnia widok zakochanych dookoła może być irytujący. Ale od czego jest internet. W tym roku internauci znowu nie zawiedli i stworzyli prześmieszne memy przygotowane specjalnie z okazji Walentynek. Niektóre obrazki rozbawią was do łez. Zobaczcie sami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE