Słynna swatka ze Śląska pomaga znaleźć szczęście w miłości. Po porady przyjeżdżają do niej ludzie z całej Polski

2020-02-14 8:10 RED
Swatka Anna
Autor: Anna Bojda

Anna Guzior-Rutyna z Czerwionki-Leszczyn, czyli słynna Swatka Anna to postać znana już w całej Polsce. Na co dzień pomaga znaleźć szczęście w miłości. Być może dla kogoś brzmi to nieprawdopodobnie, ale Swatka Anna ma na koncie kilkadziesiąt cudownie zeswatanych par. W jaki sposób dobiera ludzi w pary i na ile jest to skuteczna metoda? Sprawdźcie szczegóły na slask.eska.pl.

Słynna Swatka Anna pomoże ci znaleźć miłość

Swatka z Czerwionki -Leszczyn ma pełne ręce roboty. Anna Guzior-Rutyna od siedmiu lat prowadzi Centrum Zapoznawcze "Zolyty". Pierwsze biuro dla samotnych założyła na Śląsku, a od niedawna działa także w stolicy. Z jej usług korzystają single w różnym wieku i z różnymi doświadczeniami. Co ciekawe, w dobie portali randkowych, klubów dla singli czy telewizyjnych show to właśnie tradycyjna metoda dobierania ludzi w pary jest najbardziej skuteczna i coraz bardziej popularna.

- Coraz więcej osób jest rozczarowanych poszukiwaniami drugiej połówki w Internecie, na portalach randkowych, bo wiadomo, że nie wszyscy są tam szczerzy, wrzucają prawdziwe zdjęcia i informacje o sobie. To była nisza, którą udało mi się przyciągnąć. Z reguły właśnie trafiają do mnie Ci, których zawiódł Internet. Ludzie są zmęczeni tymi portalami nastawionymi na anonimowość, gdzie wszystko kręci się wokół seksu - mówi Anna Guzior-Rutyna.

Swatka ze Śląska ma na swoim koncie kilkadziesiąt cudownie zeswatanych par, a nawet kilka wesel, na które z wdzięczności ją zaproszono. Jako ekspertka od porad sercowych pojawiła się już w „Pytaniu na śniadanie”, „Dzień Dobry TVN” i wielu czasopismach. Po tych sukcesach, pracując na co dzień z singlami, którzy poszukują swojej drugiej połówki, postanowiła napisać książkę, w której dzieli się radami na temat związków. Publikacja „Jak znaleźć faceta i dobrze wyjść za mąż” miała swoją premierę z końcem stycznia.

- Pomagam kobietom i mężczyznom znaleźć odpowiedniego partnera, uczę skutecznego randkowania, dzięki wiedzy w zakresie relacji damsko-męskich i doświadczenia Swatki. Połączyłam wiele par, dzięki indywidualnym konsultacjom pomogłam kolejnym w znalezieniu przyczyn bezowocnych, długoletnich poszukiwań partnera – pisze słynna Swatka. Na potwierdzenie swoich słów dodaje, że od zawsze swatała wszystkich i wszędzie.

Twierdzi, że sama jest najlepszym przykładem na to, że w życiu można znaleźć szczęście, niezależnie od tego, jaki bagaż doświadczeń dźwigamy na plecach. Sama odeszła od męża z 2,5-letnim synkiem, co było dla niej trudnym przeżyciem. Ostatecznie udało jej się stworzyć nowy związek i od 11 lat znów jest szczęśliwą żoną.