Policja

i

Autor: Podkarpacka Policja

Kryminalne

Morderstwo w Piekarach Śląskich. 39-latek zginął od ciosów nożem?

W piątkowy wieczór policjanci zostali zaalarmowani o zabójstwie na ul. Bednorza w dzielnicy Brzeziny Śląskie. Na miejscu zastali makabryczny widok. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 39-latek został pchnięty nożem. Mundurowi na miejscu zbrodni zabezpieczyli nóż.

Morderstwo w Piekarach Śląskich

Tragedia w Piekarach Śląskich. W piątek 23 lutego około godz. 20 policjanci zostali wezwani na interwencję na ul. Bednorza w Brzezinach Śląskich. Doszło tam do morderstwa 39-letniego mężczyzny, najprawdopodobniej mieszkańca miasta. 

Dzięki szybkim ustaleniom i działaniom piekarskich policjantów, kilkadziesiąt minut o zdarzeniu mundurowi zatrzymali 44-letniego mężczyznę do tej sprawy. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza. Został zabezpieczony także nóż. Na jutro zaplanowano czynności w prokuraturze - mówi mł. asp. Łukasz Czepkowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Piekarach Śląskich.

Na razie policja nie zdradza szczegółowych okoliczności zdarzenia. Dalsze czynności są zaplanowane w Prokuraturze Rejonowej w Tarnowskich Górach.