Mister Supranational 2019 w Katowicach. Gdzie oglądać? [ZDJĘCIA FINALISTÓW]

2019-12-07 10:10

Przed nami wielki finał konkursu Mister Supranational 2019. 40 panów z całego świata powalczy o ten zaszczytny tytuł. A finałowa gala odbędzie się już w najbliższą sobotę, 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Finaliści mieli okazję w ostatnich dniach zwiedzić województwo śląskie i poznać bliżej kulturę naszego regionu. Zobaczcie zdjęcia.

Mister Supranational 2019 w Katowicach. Gdzie oglądać?

Trwa zgrupowanie przed finałem konkursu Mister Supranational 2019, który odbędzie się w Katowicach. W tegorocznej edycji bierze udział 40 przedstawicieli aż sześciu kontynentów. Większość z nich, tak jak Misterzy Japonii czy Nowej Kaledonii, przyjechało do Polski po raz pierwszy i to z bardzo daleka. Teraz misterzy z całego świata mają okazję zwiedzić województwo śląskie.

Panowie byli już w Bielsku-Białej i w urokliwym Jaworzu. Mieli również możliwość zasmakowania klimatu polskich gór i kultury śląskiej. Dla niektórych widok śniegu był wręcz szokujący, bo biały puch widzieli po raz pierwszy w swoim życiu.

W ostatnią niedzielę finaliści konkursu Mister Supranational 2019 odwiedzili Dom Dziecka w bielskiej Olszówce, aby poznać jego podopiecznych i spędzić wspólne popołudnie. Spotkanie przepełnione było miłą atmosferą i śmiechem.

Przystrojeni w czapki Świętego Mikołaja panowie stworzyli dla dzieci kontynentalny quiz w którym miały one za zadanie odgadnąć pochodzenie kandydatów. Było wspólne śpiewanie kolęd w językach polskim, angielskim i hiszpańskim, a dodatkowo, w trakcie spotkania dzieci otrzymały słodkie mikołajkowe upominki. Zrobione w ciągu wspólnej zabawy zdjęcia będą jeszcze jedną pamiątką z miło spędzonego popołudnia na Śląsku.

Festiwal Piękności 2019 w Katowicach

Wielka gala finałowa Mister Supranational 2019 odbędzie się już w najbliższą sobotę, 7 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Początek o godzinie 16:15.

Mister Supernational 2019. Gdzie oglądać?

Gala emitowana będzie również na antenie telewizji Polsat oraz 140 stacji telewizyjnych na świecie. Podczas wydarzenia na scenie pojawią się Cleo i Barbara Kurdej-Szatan. Panowie zaprezentują się w kilku pokazach, by na koniec wieczoru jeden z nich otrzymał tytuł Mistera Supranational 2019.

Dodajmy, że dzień wcześniej odbędzie się w tym samym miejscu finał konkursu Miss Supranational 2019, a w niedzielę 8 grudnia czeka nas finałowa gala konkursu Miss Polski 2019. To będzie prawdziwy Festiwal Piękności w Katowicach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE