Chcesz zamieszkać w szafie? To ta oferta z katowickiej Superjednostki jest dla ciebie. I to nie jest żart

i

Autor: OLX Chcesz zamieszkać w szafie? To ta oferta z katowickiej Superjednostki jest dla ciebie. I to nie jest żart

Mieszkaliście kiedyś w szafie? Teraz możecie w katowickiej Superjednostce. I to nie jest żart

Na popularnym portalu, gdzie wystawiane są ogłoszenia dotyczące m.in. wynajmu mieszkań, pojawiła się bardzo nietypowa oferta. Pan Sebastian oferuje "pokojik" w swoim mieszkaniu w Superjednostce, przy czym słowo "pokoik" jest i tak wielkim nadużyciem.

O tym bardzo nietypowym ogłoszeniu jako pierwsza poinformowała Gazeta Wyborcza. Ogłoszenie pojawiło się na portalu OLX i zostało wystawione przez pana Sebastiana. Oferta jest dość szokująca, bowiem w ogłoszeniu pisze, że ma do wynajęcia pokoik, a tak naprawdę jest to głęboka szafa, w której została postawiona kanapa, jest kilka półek, kabel od prądu i dostęp do Internetu. 

Witam mam w ofercie mały pokojik do wynajecia nie pobieram kaucji a pokój ze wszystkim plus WI-FI jest za kwote 600 zl za miesiąc myśle że dla kogoś kto pracuje i przychodzi się przespać to dobra oferta - czytamy w jego ogłoszeniu. 

Jak widać jednak na dołączonych zdjęciach, komfort do spania za wielki nie jest, bowiem kanapy nie da się nawet rozłożyć. Za to właściciele, którzy chcą wynająć szafę do mieszkania, udostępniają również łazienkę, kuchnię oraz widok z balkonu na panoramę Katowic. Zwłaszcza ta ostatnia rzecz jest cenna jeśli ktoś nie chciałby zwariować od braku kontaktu ze światem zewnętrznym. Co ciekawe, jak podaje portal 24kato.pl, że to niestandardowe pomieszczenie jest już zajęte. 

Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE