Koszmarny wypadek motocyklisty na A4 w Katowicach

2022-07-06 16:56

Motocyklista zderzył się z samochodem osobowym na autostradzie A4 w Katowicach. Jego stan jest bardzo poważny. Autostrada jest obecnie nieprzejezdna w stronę Krakowa.

Wypadek motocyklisty na autostradzie A4

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło na autostradzie A4 w Katowicach. Trasa w kierunku Krakowa jest obecnie całkowicie zablokowana. Korek ma około 3 km długości. Do wypadku doszło między węzłami Mysłowice a Brzęczkowice.

- Przed zjazdem w S1 wypadek osobówki z ciężarówką, a kawałek wcześniej motocyklista leży na środkowym pasie - relacjonuje osoba, której już udało się ominąć miejsce wypadku.

- Na autostradzie A4 na granicy #Katowic i #Mysłowic doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Na miejscu działają zastępy straży pożarnej z JRG I Katowice-Szopienice oraz JRG Mysłowice. Występują znaczne utrudnienia w ruchu, uważajcie - ostrzega serwis Katowice 112.

Kolejny wypadek z udziałem motocyklisty

To niestety nie koniec utrudnień. Jak raportują kierowcy w korku doszło do kolejnego zderzenia. I także poszkodowanym jest motocyklista.

Policja, która zabezpiecza miejsce zdarzenia, informuje, że utrudnienia mogą potrwać minimum do godz. 18.30.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE