Kibicki Górnika Zabrze zrobiły świąteczną niespodziankę małym pacjentom z miejskiego szpitala. Piękny gest! [ZDJĘCIA]

2020-12-23 8:10

Ekipa dziewczyn z Torcida Girls zorganizowała przedświąteczną akcję dla małych pacjentów ze szpitala w Zabrzu. Kibicki Górnika Zabrze przygotowały świąteczne paczki, które przekazały pacjentom na oddziałach chirurgii dziecięcej oraz hematologii i onkologii dziecięcej. Piękny gest!

ESKA XD #012

Kibice, a w zasadzie kibicki Górnika Zabrze po raz kolejny pokazały, że mają wielkie serca. Dziewczyny wraz we współpracy z zabrzańskim klubem, zorganizowały przedświąteczną niespodziankę małych pacjentów ze szpitala w Zabrzu.

- Nasze odwiedziny się odbyły, ale w nieco zmienionej formie. Kilkadziesiąt paczek dla dzieci przekazaliśmy personelowi, który rozdysponuje je na oddziałach chirurgii dziecięcej oraz hematologii i onkologii dziecięcej. Ponadto, pod oknami szpitala złożyłyśmy świąteczne życzenia. Pomysł ten okazał się świetny w dzisiejszych czasach już podczas Dnia Dziecka - relacjonują dziewczyny z Torcida Girls.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Żyła ma nową dziewczynę. To Marcelina Ziętek z serialu 19+. Para planuje ślub!? [ZDJĘCIA]

Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu paczek. Udało się dzięki klubowym gadżetom, zebranym do puszki pieniążkom podczas wizyt św. Mikołaja oraz przekazanym nam darom! Bez Was nie dalibyśmy rady uszczęśliwić tylu dzieciaków - napisały w mediach społecznościowych dziewczyny z Torcida Girls.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE