Kawiarnia „Grab” powstanie w Parku Grabek w Czeladzi. Opublikowano wizualizacje

2023-01-24 7:00
Kawiarnia „Grab” powstanie w Parku Grabek w Czeladzi. Opublikowano wizualizacje
Autor: Facebook/Zbigniew Szaleniec

Burmistrz Czeladzi przedstawił kolejny gotowy projekt, który w niedalekiej przyszłości ma się w mieście zmaterializować. Chodzi o kawiarnię, która powstanie w Parku Grabek.

W czeladzkim Parku Grabek ma powstać kawiarnia

Park Grabek w Czeladzi to miejsce, które tętni życiem wiosną czy latem. Czeladzianie chętnie spędzają tutaj swój wolny czas. Odnowiony został amfiteatr, gdzie odbywają się różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, nie brakuje tężni solankowej czy placów zabaw dla najmłodszych. Tak naprawdę brakuje tylko... kawiarni z prawdziwego zdarzenia. Jak się okazuje - niebawem powinno się to zmienić.

- No to ją tam zaprojektowaliśmy. To jeszcze "ciepły" dokument, który pracownia projektowa dostarczyła właśnie do miasta - pochwalił się, w mediach społecznościowych, Zbigniew Szaleniec, burmistrz miasta. Przy okazji udostępnił wizualizacje tego projektu, które - niewątpliwie - robią wrażenie. 

- Dodam, że oprócz kawiarni w rozbudowanym obiekcie, znajdą się także szatnie dla artystów, co wykluczy konieczność wypożyczania na ten cel, specjalnych kontenerów. No i powstaną tam, tak potrzebne w parku toalety

- dodał burmistrz Czeladzi. 

Projekt kawiarenki w Parku Grabek wzbudził ożywioną dyskusję wśród mieszkańców w mediach społecznościowych. - Dziękuję za wszystkie komentarze. Już wiem, że projekt się podoba i prędzej czy później musi być zrealizowany. Trzymajmy więc kciuki, by pieniądze na tę inwestycję jak najszybciej się znalazły, a projekt zbyt długo nie leżał w szafie - podkreśla Zbigniew Szaleniec. 

A tak prezentują się pozostałe wizualizacje obiektu: 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE