Katowice: Złamał szczękę 23-latkowi tuż pod klubem na Rynku. Jest poszukiwany

i

Autor: KMP Katowice Katowice: Złamał szczękę 23-latkowi tuż pod klubem na Rynku. Jest poszukiwany

Kryminalne

Katowice: Złamał szczękę 23-latkowi tuż pod klubem na Rynku. Jest poszukiwany

Katowicka policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który w lutym, pod znanym klubem znajdującym się na Rynku w Katowicach, podszedł do 23-latka i pobił go łamiąc mu szczękę.

Do pobicia doszło 10 lutego 2024 roku na Rynku w Katowicach tuż przed wejściem do popularnego klubu muzycznego. Poszukiwany przez policję mężczyzna pobił 23-latka. Zadał mu potężny cios w twarz, po którym 23-latek stracił przytomność i doznał złamania szczęki. 

Wizerunek sprawcy zarejestrowały kamery monitoringu. Policja prosi o pomoc w ustaleniu, kim był agresywny napastnik. Katowiccy policjanci apelują również do młodej kobiety, która była bezpośrednim świadkiem zdarzenia i chwilę przed napaścią rozmawiała z pokrzywdzonym, co zarejestrowały kamery monitoringu. 

Osoby mogące rozpoznać sprawcę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z VI komisariatu pod nr telefonu 47 85 138 50, 47 85 138 79 lub pod adresem e-mail: [email protected].

Policjanci gwarantują anonimowość.

Pamiętasz jak za PRL nazywały się ulice Katowic?

Pytanie 1 z 10
Zaczynamy od - wydaje nam się, prostego pytania. Plac Alfreda wcześniej nazywał się: