Katowice: Policja szuka mężczyzny, który onanizował się w miejskim autobusie. Robił to na oczach nieletniej dziewczyny [ZDJĘCIA]

2021-01-07 8:27

Policjanci z Katowic opublikowali zdjęcia z monitoringu autobusu miejskiego, na których widać mężczyznę podejrzewanego o to, że onanizował się przed małoletnią dziewczyną. Do zdarzenia doszło 9 listopada 2020 roku, w autobusie linii 910, Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęć? Daj znać policji.

Życzenia na 2021! Czego życzymy sobie w nowym roku?

Katowice: Mężczyzna onanizował się w autobusie przed młodą dziewczyną. Szuka go policja

Policjanci z Katowic szukają mężczyzny, który onanizował się na oczach małoletniej. Do zdarzenia doszło 9 listopada 2020 roku w autobusie linii nr 910 w trakcie przejazdu ulicą Graniczną i ulicą Francuską w Katowicach.

Policja nie zdradza więcej szczegółów na temat tego bulwersującego zajścia. Prosi jedynie świadków zdarzenia oraz osoby mogące rozpoznać mężczyznę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości o kontakt z komisariatem policji w Katowicach.

- Jeżeli rozpoznajesz mężczyznę na zdjęciach, skontaktuj się z policjantami z wydziału kryminalnego katowickiej komendy pod nr telefonu 47 85 120 00, 47 85 123 04 lub pod adresem e-mail: kryminalny@katowice.ka.policja.gov.pl. - apelują policjanci z Katowic.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE