Katowice: Dwóch pasażerów awanturowało się na pokładzie samolotu lecącego z Meksyku

2021-05-26 14:43
Katowice: Dwóch pasażerów awanturowało się na pokładzie samolotu lecącego z Meksyku
Autor: straż graniczna pyrzowice Zdjęcie poglądowe

Chwile grozy na pokładzie samolotu lecącego z Cancun do Katowic. Dwóch pasażerów wszczęło awanturę i nie stosowało się do poleceń załogi naziemnej. Po wylądowaniu samolotu na lotnisku w Pyrzowicach interwencję podjęli funkcjonariusze straży granicznej.

Funkcjonariusze straży granicznej na lotnisku w Pyrzowicach musieli interweniować wobec dwóch 29-letnich mężczyzn, którzy awanturowali się na pokładzie samolotu lecącego z Meksyku do Katowic.

- Na pokładzie znajdowało się dwóch 29-letnich Polaków, którzy nie wykonywali poleceń załogi oraz kapitana statku powietrznego. Po przybyciu funkcjonariuszy Straży Granicznej na pokład samolotu pasażerowie zachowywali się spokojnie, samodzielnie opuścili samolot i zostali przeprowadzeni do pomieszczeń służbowych. Mężczyźni za naruszenie przepisów porządkowych na pokładzie statku powietrznego i niestosowanie się do poleceń wydawanych przez personel samolotu zostali ukarani mandatami karnymi - informuje Szymon Mościcki ze straży granicznej w Pyrzowicach.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, scysja pomiędzy mężczyznami a personelem samolotu wynikała z tego, że mężczyźni pomimo kilku próśb nie chcieli założyć na twarz maseczek ochronnych.

Raport z anteny 26.05, godz.10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE