Katowice: Dwóch pasażerów awanturowało się na pokładzie samolotu lecącego z Meksyku

2021-05-26 14:43 Arkadiusz Nauka
Katowice: Dwóch pasażerów awanturowało się na pokładzie samolotu lecącego z Meksyku
Autor: straż graniczna pyrzowice Zdjęcie poglądowe

Chwile grozy na pokładzie samolotu lecącego z Cancun do Katowic. Dwóch pasażerów wszczęło awanturę i nie stosowało się do poleceń załogi naziemnej. Po wylądowaniu samolotu na lotnisku w Pyrzowicach interwencję podjęli funkcjonariusze straży granicznej.

Funkcjonariusze straży granicznej na lotnisku w Pyrzowicach musieli interweniować wobec dwóch 29-letnich mężczyzn, którzy awanturowali się na pokładzie samolotu lecącego z Meksyku do Katowic.

- Na pokładzie znajdowało się dwóch 29-letnich Polaków, którzy nie wykonywali poleceń załogi oraz kapitana statku powietrznego. Po przybyciu funkcjonariuszy Straży Granicznej na pokład samolotu pasażerowie zachowywali się spokojnie, samodzielnie opuścili samolot i zostali przeprowadzeni do pomieszczeń służbowych. Mężczyźni za naruszenie przepisów porządkowych na pokładzie statku powietrznego i niestosowanie się do poleceń wydawanych przez personel samolotu zostali ukarani mandatami karnymi - informuje Szymon Mościcki ze straży granicznej w Pyrzowicach.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, scysja pomiędzy mężczyznami a personelem samolotu wynikała z tego, że mężczyźni pomimo kilku próśb nie chcieli założyć na twarz maseczek ochronnych.

Raport z anteny 26.05, godz.10
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE