Kamil z Hotelu Paradise. Kim jest Kamil Piórkowski z Chorzowa? [WIEK, PRACA, INSTAGRAM, DZIEWCZYNA]

2020-09-23 13:14 NAU
Kamil z Hotelu Paradise. Kim jest Kamil Piórkowski z Chorzowa? [WIEK, PRACA, INSTAGRAM, DZIEWCZYNA]
Autor: instagram/Kamil Piórkowski Kamil z Hotelu Paradise. Kim jest Kamil Piórkowski z drugiej edycji popularnego show?

Kamil Piórkowski jest jednym z uczestników popularnego reality show "Hotel Paradise". Kamil na co dzień mieszka w Chorzowie. W Hotelu Paradise Kamil sprawia wrażenie bardzo opanowanego, choć zdążył już pokazać swoje drugie oblicze. Co wiadomo o Kamilu Piórkowskim? Ile lat ma Kamil z Hotelu Paradise? Jaki typ urody kobiety najbardziej mu odpowiada? Czy Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise ma konto na Instagramie? Sprawdźcie odpowiedzi na te pytania na ESKA.pl.

ESKA XD #001

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Spis treści

  1. Kamil z Hotelu Paradise. Kim jest Kamil Piórkowski? [WIEK, PRACA, INSTAGRAM, DZIEWCZYNA]
  2. Kamil Piórkowski. Ile lat ma Kamil z Hotelu Paradise?
  3. Kamil z Hotelu Paradise. Praca
  4. Kamil z Hotelu Paradise. Dziewczyna
  5. Kamil z Hotelu Paradise. Instagram

Kamil z Hotelu Paradise. Kim jest Kamil Piórkowski? [WIEK, PRACA, INSTAGRAM, DZIEWCZYNA]

Kamil Piórkowski to jeden z najbardziej barwnych uczestników drugiej edycji "Hotelu Paradise". Kamil był pierwszym uczestnikiem, który przybył na do hotelu położonego na rajskiej wyspie Bali. Kamil to energiczny optymista, który kocha podróżować. Na co dzień jest wyważony i opanowany. Stara się nie ulegać emocjom i swoje decyzje podejmuje "na chłodno", co w rzeczywistości takiego programu jak "Hotel Paradise" jest bezcenne.

Kamil Piórkowski już po kilku odcinkach drugiej edycji tego popularnego reality-show pokazał, że będzie w programie walczył o najwyższe cele. Jest po prostu twardym graczem i widzowie oraz inni uczestnicy mogli się już o tym przekonać.

ZOBACZ TAKŻE: Ola Kiepura w programie Hotel Paradise. Katowiczanka szuka miłości na rajskiej wyspie

Kamil Piórkowski. Ile lat ma Kamil z Hotelu Paradise?

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise ma 26 lat i mieszka w Chorzowie. Od urodzenia jest Ślązakiem.

Kamil z Hotelu Paradise. Praca

Obcowanie z płcią piękną nie jest dla Kamila Piórkowskiego z Hotelu Paradise niczym nowym. 26-latek na co dzień prowadzi agencję hostess w Chorzowie i spełnia się w swojej pracy. Wciąż nie znalazł jednak miłości. "Tą jedyną" będzie chciał znaleźć podczas pobytu na rajskiej wyspie Bali. Czy Kamil Piórkowski zakocha się w Hotelu Paradise. A może postawi na rozsądek i będzie chciał wygrać cały program bez emocjonalnego zaangażowania?

Zakochani po uszy: ZDJĘCIA ze ślubu i wesela Asi i Piotra! W którym odcinku powiedzą sobie 'tak'?

Kamil z Hotelu Paradise. Dziewczyna

Jaka jest idealna partnerka dla Kamila Piórkowskiego z Hotelu Paradise? Kamil twierdzi, że bardzo ważna jest dla niego szczerość i lojalność. Absolutnie nie toleruje zdrady. Już w programie pokazał jednak, że i za szczerość potrafi ukarać. Choćby wtedy kiedy inna uczestniczka - Sonia, oznajmiła mu, że nic do niego nie czuje, Kamil postanowił, że nie wybierze jej na Rajskim Rozdaniu, mimo że się na to umawiali.

Kamil Piórkowski zapewnia, że on sam w związku jest szczery i kiedy już się zakocha to zrobi wszystko dla swojej partnerki. Obecnie w Hotelu Paradise najwięcej mięty czuje do Julii.

Kamil Piórkowski lubi rywalizację i nie boi się starcia w programie. Zapowiada, że będzie walczył o swoje, a taka męska zdrowa rywalizacja tylko go nakręca.

QUIZ: Jak dobrze znasz serial BrzydUla? Sprawdź swoją wiedzę!

Kamil z Hotelu Paradise. Instagram

Kamil Piórkowski, podobnie jak inni uczestnicy Hotelu Paradise, ma swoje oficjalne konto na Instagramie. Prowadzi je pod nazwą @kamil.hotelparadise2. Już uzbierał tam ponad 65 tysięcy obserwujących. Na jego Instagramie znajdziemy fotki z programu, ale również kilka fotografii z życia prywatnego.