Ola Kiepura w programie Hotel Paradise. Katowiczanka szuka miłości na rajskiej wyspie

2020-02-25 11:54 NAU
Katowiczanka wystąpi w programie Hotel Paradise
Autor: Instagram

Ola Kiepura z Katowic jest jedną z uczestniczek programu Hotel Paradise. To nowy reality show, który możemy oglądać na antenie TVN i TVN7. Wiemy, że zdjęcia do pierwszej edycji polskiej odsłony programu właśnie się zakończyły. Kilkanaście osób z całej Polski spędziło kilka tygodni na rajskiej wyspie Bali. Ich zadaniem było zostać tam jak najdłużej, z partnerem lub partnerką u boku.

Hotel Paradise. Jedną z uczestniczek Ola Kiepura z Katowic

Znamy już uczestników nowego programu telewizji TVN. Hotel Paradise zadebiutował na antenie w poniedziałek, 24 lutego. Formuła show jest bardzo podobna do program "Love Island. Wyspa miłości". Uczestnicy zostają wysłani do luksusowego kurortu na rajskiej wyspie Bali. Ich zadanie polega na tym, żeby zostać tam jak najdłużej. Dobierają się w pary i ze swoim partnerem lub partnerką muszą zrobić wszystko, żeby pozostać na wyspie do samego końca. Jedną z uczestniczek programu jest Ola Kiepura, trenerka fitness z Katowic.

Kim jest Ola Kiepura, uczestniczka programu Hotel Paradise?

Aleksandra Kiepura na co dzień mieszka w Katowicach. Ma 23 lata i jest trenerką fitness, prowadzi też studio treningu personalnego. Sama bardzo mocno dba o swój wygląd i sylwetkę. Od dłuższego czasu nie ma partnera, bo jak sama twierdzi, zawodziła ją intuicja i trafiała na złych facetów. Być może dzięki udziałowi w nowym programie TVN-u ta tendencja się odwróci. Katowiczanka szuka mężczyzny, który potrafi ją rozśmieszyć, a do tego jest ambitny i inteligentny.

Gdzie oglądać program Hotel Paradise?

Zdjęcia do programu już się zakończyły. Emisję premierowego programu zaplanowano na poniedziałek 24 lutego na godzinę 20 w telewizji TVN i TVN7. Show będzie można śledzić od poniedziałku do piątku o 20 na antenie TVN7 oraz na playerze.

Program poprowadzi Klaudia El Dursi, finalistka ostatniej edycji Top Model.