Jarmark na Nikiszowcu 2019. Piękna sceneria i tłumy odwiedzających [ZDJĘCIA, WIDEO, AUDIO]

2019-12-09 12:38

Dzikie tłumy na Jarmarku Świąteczny w Nikiszowcu to już coroczna norma. Jarmark Bożonarodzeniowy w tej zabytkowej dzielnicy Katowic należy do jednego z najpiękniejszych w Polsce. Dobrze wiedzą o tym mieszkańcy regionu i nie tylko oni. To sprawia, że wszyscy chcą na własne oczy zobaczyć Nikiszowiec w pięknej świątecznej scenerii. Tak też było w ostatni weekend. Zobaczcie zdjęcia i wideo z Jarmarku Bożonarodzeniowego na Nikiszowcu.

Tłumy ludzi odwiedziły w ten weekend katowicki Nikiszowiec! Powodem jak co roku w mikołajkowy weekend był tradycyjny świąteczny jarmark. Na ponad 200 stoiskach można było znaleźć przede wszystkim rękodzieło, bożonarodzeniowe ozdoby i pierniczki. Jednak na Nikisz przyciąga przede wszystkim industrialny klimat zabytkowego osiedla.

Jarmark na Nikiszowcu przyciągnął tłumy

Ci, którzy dotarli na świąteczny jarmark na Nikiszowcu, byli zachwyceni panującym tam klimatem. Nie brakowało jednak krytycznych głosów na temat organizacji transportu i parkingów wokół osiedla.

W ten weekend kursowały dwa darmowe autobusy z centrum Katowic do Nikiszowca na Jarmark. Sam pomysł był dobry, ale większość ludzi i tak wybrała własny środek transportu, przez co parkingi, ulice i chodniki wokół Nikiszowca były zapchane, a dostanie się na Jarmark w niedzielę wieczorem graniczyło wręcz z cudem.

Mimo wszystko, nikiszowski jarmark po raz kolejny nie zawiódł i z dumą dzierży tytuł najpiękniejszego świątecznego jarmarku w regionie.

Zobaczcie na slaska.eska.pl film i zdjęcia z Jarmarku Bożonarodzeniowego na Osiedlu Nikiszowiec

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE