Gliwice: Chcieli ukraść kilkanaście opakowań kawy. Złapani za rękę tłumaczyli, że towar... znaleźli

2021-01-29 8:41
Gliwice: Chcieli ukraść kilkanaście opakowań kawy. Złapani za rękę tłumaczyli, że towar... znaleźli
Autor: SM Gliwice Do kradzieży doszło na Alei Przyjaźni w Gliwicach

Kilkanaście opakowań kawy ukradli dwaj mężczyźni w Gliwicach. Złodzieje przepakowali swój łup z firmowego kartonu do torby. Mieli pecha, bo ich podejrzane zachowanie zainteresowało operatora monitoringu miejskiego.

Sporą niefrasobliwością wykazali się mężczyźni, którzy kilkanaście dni temu w Gliwicach na Alei Przyjaźni próbowali ukraść kilkanaście opakowań kawy. Mężczyźni przepakowywali swój łup z firmowych kartonów do torby. Ich podejrzane zachowanie zauważył operator monitoringu miejskiego, który wysłał na miejsce patrol straży miejskiej.

- Kiedy przyjechaliśmy na miejsce, mężczyźni początkowo usiłowali wyłgać się z zarzutu kradzieży, mówiąc, że kawę znaleźli. Szybka analiza nagrań z monitoringu dowiodła, że kawa została skradziona. W sumie zabezpieczyliśmy 7 kilogramów kawy, straty zostały wycenione na 350 zł. W sprawie trwają czynności - informuje gliwicka straż miejska.

Restauracje i kluby zamknięte, ale Polacy mogą zaszaleć w muzeum. Komentarz Adama Federa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE