ESKA Dowozi na Śląsku i w Zagłębiu! Słuchacze Radia ESKA mają możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!

2021-05-14 7:25
ESKA Dowozi na Śląsku i w Zagłębiu! Słuchacze Radia ESKA będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów!
Autor: Dariusz Brombosz Pierwsze ESKA Boxy trafiły do pani Oli z Mysłowic

"ESKA Dowozi na Śląsku i w Zagłębiu”. Wystartowała nowa, lokalna akcja programowo - promocyjna Radia ESKA. Emisja rozpoczęła się w poniedziałek, 10 maja. Jako pierwsza zgłosiła się do nas pani Ola z Mysłowic. Natomiast we wtorek byliśmy u pani Sylwii w Sosnowcu. Chcecie się zgłosić? jeśli mamy Wam zrobić dzień, wypełnijcie formularz na www.dowozi.eska.pl.

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Śląsk 99,1FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Śląsk. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media.

Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy ze Śląska i Zagłębia.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl. Konkurs potrwa do 28 maja.

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

Więcej:www.eska.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE