Dawid Podsiadło

i

Autor: Aneta Kwiatkowska/EAST NEWS

Dawid Podsiadło w Chorzowie. Bilety na koncert dzisiaj są dostępne w niskich cenach

Koncert Dawida Podsiadły w Chorzowie już dzisiaj o godz. 21. Ta wiadomość zapewne ucieszy fanów Są jeszcze bilety do kupienia i to w bardzo niskich cenach. Kto chętny, musi jak najszybciej decydować się na zakup biletu na koncert Dawida Podsiadły.

Dawid Podsiadło. Bilety na koncert w Chorzowie

Dawid Podsiadło to bez dwóch zdań król piosenki w Polsce. Każdy jego utwór trafia na listy przebojów i każdy staje się przebojem. Nic dziwnego, że fanów ma setki tysięcy w całym kraju i chyba każdy chciałby zobaczyć koncert Dawida Podsiadły. 

Dzisiaj, w sobotę 25 czerwca 2022, Dawid Podsiadło da koncert na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Początek o godz. 21. 

Czy są bilety na koncert Dawida Podsiadły?

Odpowiedź brzmi: tak! Są jeszcze ostatnie bilety na koncert Dawida Podsiadły w Chorzowie. Trzeba się jednak spieszyć, bo znikają w bardzo szybkim tempie. 

Bilety są bardzo tanie. Kosztują od 99 zł.

Kto zamierza zobaczyć na własne oczy występ Dawida Podsiadły w Chorzowie, musi się liczyć z tym, że bilety sprzedawane są  w serwisie e-bilet.pl na sektory najbliżej sceny oraz na płytę boiska.

Dawid Podsiadło koncert w Chorzowie Ceny biletów

Dawid Podsiadło koncert Ceny biletów na płytę 159 zł

Dawid Podsiadło koncert Ceny biletów na sektor 99 zł.

Tu kupisz bilet na koncert Dawida Podsiadły

Dawid Podsiadło na stadionowych koncertach! Jak mówi sam Dawid, “tym razem biletów nie powinno zabraknąć”, ale biorąc pod uwagę fakt, że na przestrzeni ostatnich lat wszystkie koncerty Artysty miały status wyprzedanych, można być pewnym, że chętnych będzie bardzo dużo

Goście koncertu Dawida Podsiadły

Koncert w Chorzowie był przekładany już wiele razy. Pierwszy raz miał się odbyć w 2020 roku. Potem w czerwcu 2021, a następnie we wrześniu 2021. Za każdym razem na przeszkodzie stały względy epidemiczne. Dzisiaj w końcu Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Dawid ogłasza gości specjalnych! Podczas stadionowych koncertów Dawida Podsiadło na scenie pojawią się gościnnie: Artur Rojek, Daria Zawiałow, król, Krzysztof Zalewski, Kortez, sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino. Kto będzie i kiedy? To już słodka tajemnica. 

Kto kupi bilet, przekona się o tym osobiście.