Chwile grozy w Rudzie Śląskiej. Pieszy CUDEM UNIKNĄŁ ŚMIERCI. Uratował go niesamowity refleks [WIDEO]

i

Autor: Youtube/StopCham

Chwile grozy w Rudzie Śląskiej. Pieszy CUDEM UNIKNĄŁ ŚMIERCI. Uratował go niesamowity refleks [WIDEO]

2021-08-23 8:14

To mogło skończyć się tragedią. Rozpędzony samochód osobowy wjechał na chodnik i pędził wprost na idącego tamtędy mężczyznę. Mieszkaniec Rudy Śląskiej popisał się niezwykłym refleksem i w ostatniej chwili odskoczył, ratując życie. Zobaczcie jak to wyglądało.

Do absolutnie niezwykłej sytuacji doszło kilka dni temu w Rudzie Śląskiej. Naćpany kierowca z pełną prędkością wjechał na chodnik, po którym poruszali się piesi i omal nie potrącił jednego z mężczyzn, idącego po chodniku (a w zasadzie po ścieżce rowerowej). Młody mężczyzna mógł zginąć pod kołami rozpędzonego samochodu, ale na szczęście popisał się ogromnym refleksem i w ostatniej chwili odskoczył przed pojazdem, który ostatecznie uderzył w ceglany płot.

Na miejscu pojawili się policjanci, którzy ustalili, że 23-letni kierowca osobówki z Bytomia był pod wpływem środków odurzających. Teraz grozi mu nawet do 2 lat więzienia.

Zobaczcie jak wyglądała cała sytuacja.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE