Pezet Business Class Tour

i

Autor: materiały prasowe Pezet rusza w nową trasę koncertową po Polsce

Business Class Tour Pezeta. Kiedy raper wystąpi w Katowicach?

Pezet właśnie rusza ze swoją nową trasą koncertową Business Class Tour. W przeciągu miesiąca odwiedzi siedem miast, w tym Katowice. Kiedy wystąpi w stolicy Górnego Śląska?

Pezet, a właściwie Jan Paweł Kapliński, to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. 42-letni muzyk zaledwie miesiąc temu wydał nowy album "Muzyka Komercyjna", a ten zdążył już osiągnąć status złotej płyty. Krążek zadebiutował również na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS.

Wcześniej, w 2019 roku, raper wypuścił album "Muzyka Współczesna", który uzyskał status potrójnej platyny, a singiel "Magenta" zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla.

Business Class Tour Pezeta. 15 nowych kawałków rapera

Premierę nowego krążka poprzedziło wydanie pięciu singli. Chronologicznie były to utwory: "Jan Paweł", "Mewa", "Gangi w LA", "Jeden Świat" z udziałem Natalii Szroeder oraz "Tonący". Muzyk wypuścił również klip "Zszedłem ze sceny" w reżyserii Jana Cisieckiego.

Sklepowa wersja "Muzyki Komercyjnej" składa się z 15 utworów. Na krążku udzielili się m.in. White 2115, Paluch, Mary Komasa, Bedoes i Sokół. Za jego produkcję odpowiadają: Auer, Piotrek Lewandowski, , ZeIN, WARDZA20K, Szamz, Sem0r, Opiat, TVB, Hatti Vatti i Urbanski.

Business Class Tour Pezeta. Raper wystąpi w Katowicach

Teraz Pezet z nową płytą wyrusza w Business Class Tour po Polsce. Od połowy listopada do połowy grudnia odwiedzi siedem miast. W Katowicach wystąpi w piątek 25 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Koncert rozpocznie się o godz. 17.

Poniżej szczegółowy harmonogram Business Class Tour:

  • 19.11 Poznań, B17
  • 25.11 Katowice, MCK
  • 26.11 Łódź, Wytwórnia
  • 03.12 Gdańsk, B90
  • 10.12 Wrocław, A2
  • 16.12 Kraków, Klub Studio
  • 18.12 Warszawa, COS Torwar

Bilety na wydarzenie dostępne są w serwisie Going: going.pl/pezet. Na wydarzenie gorąco zaprasza Radio ESKA.