Business Class Tour Pezeta. Kiedy raper wystąpi w Katowicach?

2022-11-16 9:07
Pezet Business Class Tour
Autor: materiały prasowe Pezet rusza w nową trasę koncertową po Polsce

Pezet właśnie rusza ze swoją nową trasą koncertową Business Class Tour. W przeciągu miesiąca odwiedzi siedem miast, w tym Katowice. Kiedy wystąpi w stolicy Górnego Śląska?

Pezet, a właściwie Jan Paweł Kapliński, to jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce. 42-letni muzyk zaledwie miesiąc temu wydał nowy album "Muzyka Komercyjna", a ten zdążył już osiągnąć status złotej płyty. Krążek zadebiutował również na 1. miejscu listy sprzedaży OLiS.

Wcześniej, w 2019 roku, raper wypuścił album "Muzyka Współczesna", który uzyskał status potrójnej platyny, a singiel "Magenta" zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla.

Business Class Tour Pezeta. 15 nowych kawałków rapera

Premierę nowego krążka poprzedziło wydanie pięciu singli. Chronologicznie były to utwory: "Jan Paweł", "Mewa", "Gangi w LA", "Jeden Świat" z udziałem Natalii Szroeder oraz "Tonący". Muzyk wypuścił również klip "Zszedłem ze sceny" w reżyserii Jana Cisieckiego.

Sklepowa wersja "Muzyki Komercyjnej" składa się z 15 utworów. Na krążku udzielili się m.in. White 2115, Paluch, Mary Komasa, Bedoes i Sokół. Za jego produkcję odpowiadają: Auer, Piotrek Lewandowski, , ZeIN, WARDZA20K, Szamz, Sem0r, Opiat, TVB, Hatti Vatti i Urbanski.

Business Class Tour Pezeta. Raper wystąpi w Katowicach

Teraz Pezet z nową płytą wyrusza w Business Class Tour po Polsce. Od połowy listopada do połowy grudnia odwiedzi siedem miast. W Katowicach wystąpi w piątek 25 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Koncert rozpocznie się o godz. 17.

Poniżej szczegółowy harmonogram Business Class Tour:

  • 19.11 Poznań, B17
  • 25.11 Katowice, MCK
  • 26.11 Łódź, Wytwórnia
  • 03.12 Gdańsk, B90
  • 10.12 Wrocław, A2
  • 16.12 Kraków, Klub Studio
  • 18.12 Warszawa, COS Torwar

Bilety na wydarzenie dostępne są w serwisie Going: going.pl/pezet. Na wydarzenie gorąco zaprasza Radio ESKA.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE