Nielegalny biznes małżeństwa z Rudy Śląskiej

i

Autor: KMP Ruda Śląska

Ruda Śląska

Bonnie i Clyde - wersja Ruda Śląska. Ona sprzedawała chemię do psikania, on chemię do wciągania

Za popełnione przestępstwa małżonkom grozi kara odsiadki. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 10 lat, a jego żonie grożą 2 lata za kratami.

Policjanci z rudzkiej komendy otrzymali informację o nielegalnym procederze, który miał się toczyć za zamkniętymi drzwiami mieszkania w Bykowinie. Rozchodziło się o sprzedaż podróbek znanych marek oraz handel narkotykami.

Biznes prowadziło rudzkie małżeństwo. Para podzieliła się obowiązkami: ona zajmowała się odzieżą, on narkotykami i papierosami. Policja w trakcie przeszukania zabezpieczyła bisko setkę podróbek luksusowych towarów i odzieży sportowej, które - jak podkreśla rudzka komenda - wykonaniem znacznie odbiegały od oryginałów. Były to m.in. buty, zegarki, perfumy i galanteria.

Mundurowi przejęli również blisko 1500 działek amfetaminy, mdma oraz jej pochodnych. Narkotyki były już przygotowane w porcjach do sprzedaży.

57-letniej kobiecie grozi kara grzywny, a nawet 2 lata więzienia. Z kolei 49-latek może zostać skazany na odsiadkę do 10 lat więzienia. Sprawa jest rozwojowa i niewykluczone, że rudzianin usłyszy kolejne zarzuty.

Najważniejsze wiadomości ze Śląska

i

Autor: Marcin Twaróg Link: https://www.eska.pl/slaskie/
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE