Barberzy odwiedzili chorzowski szpital i zafundowali sylwestrowe fryzury małym pacjentom [ZDJĘCIA, AUDIO, WIDEO]

2019-12-28 10:56

Korytarz szpitala miejskiego w Chorzowie zamienił się w salon fryzjerski, a miejsce lekarzy zajęli barberzy. Tak wyglądał poświąteczny piątek w chorzowskiej lecznicy. Mistrzowie fryzjerstwa z z salonu "Jasiński Barbershop" tuż przed Sylwestrem zafundowali małym pacjentom nowe fryzury! Wszystko po to, aby dzieciom witającym Nowy Rok na szpitalnych oddziałach umilić leczenie. Zobaczcie zdjęcia i wideo na slask.eska.pl.

Barberzy odwiedzili chorzowski szpital

Szpital dziecięcy przy ul. Truchana w Chorzowie zamienił się w prawdziwy salon piękności! Małych pacjentów Zespołu Szpitali Miejskich odwiedzili barberzy. Wszystko po to żeby dzieciaki w nowy rok weszły z nowymi modnymi fryzurami.

- Wiemy, że nie wszystkie dzieci spędzą Sylwestra w swoich domach czy na balach z rodzicami. To dlatego zdecydowaliśmy się dodać trochę otuchy tym małym pacjentom, a przecież przed Sylwestrem wiele osób specjalnie stroi się i robi sobie nowe fryzury - tłumaczy Denis Sacharewicz, właściciel barbershopu "Jasiński".

Posłuchaj dlaczego barberzy odwiedzili Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie:

W akcji udział wzięli zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Chłopcy wzorowali się na znanych piłkarzach, za to dziewczynki unikały ostrych cięć i ograniczyły się do podcięcia końcówek.

- Końcówka roku, to dla zakładów fryzjerskich czy barbershopów okres intensywnej pracy. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni ekipie "Jasiński Barbershop", że poświęcają swój czas dla naszych pacjentów - podkreśla Jerzy Szafranowicz, dyrektor Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie.

Zobaczcie zdjęcia i wideo z niezwykłej akcji barberów w chorzowskim szpitalu.

Quiz o Wiedźminie. Jak dobrze znasz Geralta z Rivii?

Pytanie 1 z 10
W którym roku ukazało się debiutanckie opowiadanie „Wiedźmin” Andrzeja Sapkowskiego?