Bal Mechanika trwał do białego rana. Tak się bawią studenci i pracownicy Politechniki Śląskiej

2023-01-23 7:42
Bal Mechanika 2023
Autor: Paweł Redlica

Bal Mechanika 2023 odbył się pierwszy raz po długiej przerwie. Studenci i pracownicy Politechniki Śląskiej już nie mogli się doczekać wspólnej zabawy. I wreszcie w piątek karnawałowa zabawa rozpoczęła się w Białym Domu w Paniówkach.

Bale karnawałowe organizowane przez szkoły, uczelnie i zakłady pracy mają długą tradycję. Bal Mechanika Politechniki Śląskiej jest pod tym względem wyjątkowy. Wspólnie bawią się studenci razem z pracownikami Wydziału Mechanicznego Technologicznego. Nie inaczej było w piątek, 20 stycznia, gdy spotkali się w Białym Domu w Paniówkach.

Atmosfera była gorąca! Wspólnym tańcom i toastom nie było końca.

Bal Mechanika Politechniki Śląskiej

Zobacz zdjęcia

Dwuletnia pandemiczna przerwa odcisnęła piętno. Studenci i pracownicy chcieli reaktywować i ponownie uczestniczyć w Balu Mechanika. Zawsze cieszył się dużą popularnością więc liczyli, że i tym razem frekwencja dopisze. I faktycznie tak się stało.

- Bal Mechanika 2023 - „najpiękniejszy bal, na jakim byłem” - to opinia bardzo wielu Gości. Dziękuję Uczestnikom balu za stworzenie świetnej atmosfery. Bardzo liczna reprezentacja otoczenia społeczno-gospodarczego stwierdziła, że tak jak się bawimy i tworzymy dobrą atmosferę, tak też sami pracujemy i współpracujemy z innymi. Samorządowi Studenckiemu bardzo dziękuję za perfekcyjną organizację i świetną współpracę z Kolegium Dziekańskim - napisała dziekan wydziału Anna Timofiejczuk.

Dziekan wydziału dodała, że już rozpoczęło się planowanie kolejnego Balu Mechanika, który odbędzie się za rok.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE