Autostrada A4 w Gliwicach zablokowana po wypadku dwóch ciężarówek. Są potężne utrudnienia

2021-04-06 12:38

Ogromne korki tworzą się na autostradzie A4 w okolicach węzła Sośnica. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Autostrada jest w tym momencie całkowicie zablokowana w kierunku Wrocławia. Utrudnienia mogą potrwać nawet kilka godzin.

Wypadek na autostradzie A4 w Gliwicach

Dwie ciężarówki zderzyły się na autostradzie A4 w Gliwicach na węźle Sośnica w kierunku Wrocławia. Autostrada A4 w okolicy zjazdu na A1 jest w tym momencie całkowicie zablokowana. Tworzą się ogromne utrudnienia.

- Doszło do zdarzenia drogowego z udziału dwóch pojazdów ciężarowych. Autostrada jest zablokowana, wyznaczane są objazdy. W wyniku zdarzenia jeden z kierowców został zakleszczony w miażdżonej kabiny, ale strażacy już go wyciągnęli. Na miejsce leci helikopter LPR, który zabierze rannego mężczyznę do szpitala - mówi nam Krzysztof Pochwatka z gliwickiej policji.

Prof. Andrzej Matyja: Szczepmy wszystkich chętnych [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE