Armagedon pogodowy w Bytomiu. Ulica Piłsudskiego całkowicie zalana. To efekt gwałtownej ulewy [WIDEO]

2020-06-18 13:00
Armagedon pogodowy w Bytomiu. Ulica Piłsudskiego całkowicie zalana. To efekt gwałtownej ulewy [WIDEO]
Autor: Informacje Drogowe Bytom i Okolice Tak wygląda ulica Piłsudskiego w Bytomiu po ulewie

Ulewny deszcz i gwałtowna burza nad Bytomiem. Rzęsiste opady sprawiły, że ulica Piłsudskiego w sekundę zamieniła się w rwący potok. To jedna z najważniejszych ulic w mieście, a jest ona obecnie nieprzejezdna, samochody nie mogą przejechać, niektórzy utknęli w wodzie po kolana. Zobaczcie WIDEO.

Gwałtowna burza i potężna ulewa nad Bytomiem. Ulice zamieniły się w rwące potoki

Dzisiaj nad całym regionem mają przejść gwałtowne burze i intensywne ulewy. Do Bytomia rzęsisty deszcz dotarł już przed południem. Efekt? Zalane ulice i chodniki. Ulica Piłsudskiego zamieniła się w rwący potok, a mieszkańcy informują o tym, że woda stoi również na innych ulicach w mieście. Wystarczyło tylko kilkanaście minut ulewy i już doszło do komunikacyjnego paraliżu. A być może to na dzisiaj nie koniec, bo synoptycy wydali ostrzeżenie przed burzami i ulewnym deszczem, które ma obowiązywać aż do późnego wieczora.

CZYTAJ WIĘCEJ: Uwaga na intensywne burze na Śląsku! Lokalnie możliwe też opady gradu [PROGNOZA POGODY]

Niestety to nie jest pierwszy raz kiedy ulica Piłsudskiego w Bytomiu zostaje zalana z powodu ulewy. Wszystko dlatego, że jest to najniższy punkt w mieście i woda tam spływa zewsząd. Wygląda to naprawdę źle. Zobaczcie.

Zalana ulica Piłsudskiego w Bytomiu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE