Siedlce: Bójka pod galerią /NOWE FAKTY/

2022-09-24 11:00
Siedlce: Bójka pod galerią /NOWE FAKTY/
Autor: materiał nadesłany Siedlce: Bójka pod galerią /NOWE FAKTY/

Udało się nam dotrzeć do nowych informacji dotyczących piątkowej bójki pod galerią handlową w centrum Siedlec. Dwaj uczestnicy bijatyki trafili do szpitala, jeden z nich samowolnie opuścił placówkę!

W piątek (23 września) po południu w centrum miasta, na placu pod galerią handlową doszło do bijatyki z udziałem czterech młodych mężczyzn w wieku od 19 do 26 lat. Podczas bijatyki doszło do użycia ostrego narzędzia , dwaj uczestnicy zdarzenia odnieśli obrażenia i trafili do szpitala. Jeden z poszkodowanych był operowany, policja jeszcze nie mogła go przesłuchać, drugi mężczyzna samowolnie oddalił się ze szpitala.

Jak poinformowała nas nadkom. Agnieszka Świerczewska z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach dwaj uczestnicy bójki zostali zatrzymani przez policję do wyjaśnienia. Jeden z mężczyzn jest poszukiwany.

Bójka w centrum miasta wywołała spore poruszenie wśród mieszkańców Siedlec, w sieci krąży wiele zdjęć i nagrań z miejsca zdarzenia. Siedlecka policja poinformowała nas, że trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

OUIZ PRL. Nie ma róży bez ognia, czyli powiedzonka z PRL-u

Pytanie 1 z 10
Nie mamy pańskiego płaszcza:
Wypadek na DK2 pod Kałuszynem
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE