Michał Szczygieł wystąpi w Chodowie. Na imprezę wstęp wolny!

2021-11-25 15:04
Michał Szczygieł wystąpi w świetlicy w Chodowie 26 listopada o 19.00
Autor: fot. GOK Chodów

Michała Szczygła, autora hitów takich jak „Spontan”, „Nic tu po mnie” czy „Więcej” będzie można posłuchać bezpłatnie na koncercie, który organizuje jutro (w piątek, 26 listopada) o godz. 19.00 Gminny Ośrodek Kultury w Siedlcach z siedzibą w Chodowie.

Michał Szczygieł to jedna z najciekawszych postaci młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Wystąpi na darmowym koncercie, który jest współorganizowany z samorządem województwa mazowieckiego. Artysta zadebiutował w 2018 roku singlem „Nic tu po mnie”, ale to wydany w 2020 roku „Spontan” dał mu największy rozgłos. Michała Szczygieł jest znany nie tylko ze świetnego głosu, ale również z dynamicznych, popowych produkcji z elementami muzyki urban, które przyciągają odbiorców już od pierwszych taktów. W czerwcu ukazał się debiutancki album Michała Szczygła zatytułowany „Tak jak chcę”. Płytę promuje najnowszy, letni singiel „Noga na gaz”. Serdecznie zapraszamy na koncert wszystkich chętnych, wstęp wolny! – mówi Izabela Kuniewicz, dyrektor GOK-u.

Start imprezy już w piątek, 26 listopada, o godz. 19.00, w świetlicy w Chodowie, przy ul. Sokołowskiej 75.

plakat
Autor: fot. GOK Chodów

QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy

Pytanie 1 z 10
Który z braci Golec jest za gwiazdką?
QUIZ. Rozpoznaj liderów tych zespołów! Niektóre pytania sprawią Wam problemy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE