Absurdalne ceny papieru toaletowego! Pojawili się też inni liderzy drożyzny

i

Autor: pexels

Polacy zaczęli wkładać papier toaletowy do lodówki. Efekt zaskoczył każdego!

2023-02-06 11:33

Kolejny z internetowych trendów zatacza w sieci koło. Do listy pomysłowych trików, mających ułatwiać życie, dołączył nowy. Tym razem pomysłowe Dobromiry z internetów proponują, by włożyć do lodówki… papier toaletowy. Po co? Wyjaśniamy!

Jeśli zdarza się wam przeglądać różnego rodzaju serwisy internetowe, na pewno zauważyliście regularnie pojawiające się poradnikowe trendy. Czasem są one praktyczne i rzeczywiście mogą pomóc, niestety częściej są raczej nieprzydatne. W którą z grup wpisuje się najnowszy wiralowy trik? Chodzi o wkładanie papieru toaletowego do lodówki.

Po co ludzie wkładają papier toaletowy do lodówki?

Odpowiedź na to pytanie jest dość prosta. Papier toaletowy w lodówce ma działać jako pochłaniacz nieprzyjemnych zapachów i wilgoci. Ponoć ma się on idealnie sprawdzać w tej roli. Warto przypomnieć, że podobne właściwości posiadają także soda oczyszczona i kawa mielona. Także mają pochłaniać zapachy i ograniczać wilgoć w lodówce.

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z lodówki?

Zanim jednak wsadzicie sobie papier toaletowy, kawę czy sodę do lodówki, warto po prostu o nią zadbać. Zaczynając od przeglądu jej zawartości i dokładnej selekcji pojemników. Później wystarczy tylko dokładnie umyć jej półki i ścianki. Warto też zainteresować się odpływem – najczęściej znajdującym się w rynience pod tylną ścianą lodówki – i pojemnikiem gromadzącym wodę. W obu tych miejscach gromadzą się czasem zabrudzenia. Mogą one nie tylko być przyczyną nieprzyjemnego zapachu, ale i wilgoci w lodówce. Ich regularne czyszczenie rozwiąże problem.

KUCHNIA WŁOSKA - dlaczego kochamy włoską kuchni?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE