Wstrząsające odkrycie na polnej drodze w Łaskach. Odnaleziono ciało martwego mężczyzny

i

Autor: fot: KPP Jasło

Wstrząsające odkrycie na polnej drodze w Łaskach. Odnaleziono ciało martwego mężczyzny

2022-10-18 14:01

W poniedziałek wieczorem policja w Jaśle dostała zgłoszenie o odnalezieniu ciała mężczyzny w Łaskach. Pracujący w pobliżu mężczyźni znaleźli martwego 34-latka w samochodzie zaparkowanym na polnej drodze.

W poniedziałek 17 października w miejscowości Łaski, pracownicy zbiorów soi dokonali makabrycznego odkrycia. Na polnej drodze zauważyli samochód, a w nim znajdowało się ciało 34-letniego mężczyzny.

- Wczoraj około godz. 18.00, do jasielskiej komendy policji wpłynęła informacja z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego o znalezieniu ciała mężczyzny w miejscowości Łaski. Zgłoszenie pochodziło od mężczyzn, którzy pracowali w pobliżu przy zbiorze soi - przekazał w rozmowie z Super Expressem komisarz Piotr Wojtunik, rzecznik prasowy KPP Jasło.

Wjechał w rozpędzony pociąg! Huk i trzask miażdżonego auta

Wykluczono udział osób trzecich

- Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze grupy dochodzeniowo-śledczej wraz z biegłym lekarzem sądowym. Czynności nadzorował prokurator, który zadecydował o zabezpieczeniu ciała do dalszych badań. Wstępnie wykluczono by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby - powiedzial komisarz Piotr Wojtunik.

Pamiętaj! Jeżeli masz jakiś problem zadzwoń do Centrum Wsparcia na bezpłatny numer: 800 70 22 22. Pomoc możesz również uzyskać dzwoniąc pod bezpłatne numery:

Telefon zaufania dla dorosłych: 116 123.Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 (czynny codziennie od godziny 12.00 do 2.00).

Aktualne dane dotyczące ośrodków pomocowych znajdziesz na stronie: www.pokonackryzys.pl.

W sytuacji zagrożenia życia zadzwoń na numer alarmowy 112

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE