Szalony egzamin na prawo jazdy! Kierowca jechał za MYŚLIWCEM!

i

Autor: oknesanofa/Facebook Tomasz Skydiver

Szalony egzamin na prawo jazdy! Kierowca jechał za MYŚLIWCEM!

2021-11-09 11:28

W Krośnie doszło do niecodziennie sytuacji podczas egzaminy na prawo jazdy. Młody kierowca musiał nieźle się zdziwić, gdy przed sobą zobaczył samolot myśliwsko-bojowy poruszający się po drodze. Jak pisze jeden z mieszkańców Krosna: Jak tu zdać egzamin?

Do niecodziennej sytuacji doszło w Krośnie. Mieszkańcy miasta dosłownie przez chwilę mogli dostrzec poruszający się po drodze samolot myśliwsko-bojowy. Jego obecność wynikała z konieczności przetransportowana sprzętu. Pech chciał, że w tym samym momencie, na drogę wjechała „elka” i to egzaminacyjna. Młody kierowca musiał nieźle się zdziwić widokiem myśliwca. O wydarzeniu napisał jeden z mieszkańców, który uwiecznił to niecodzienne zajście i skwitował je słowami: Jak tu zdać egzamin?

Zdajesz egzamin na prawo jazdy, a tu… myśliwiec na drodze!

Myśliwiec znalazł się na drodze ponieważ był transportowany. Jak podaje Lotnicze podkarpackie z lotniska w Krośnie samolot powrócił w swoje pierwotne miejsce.

- Myśliwiec stanął przed dawnym budynkiem Centralnej Składnicy Materiałów Technicznych Aeroklubu Polskiego w Krośnie – może przeczytać na facebookowym profilu Lotnicze podkarpackie.

Trwa remont parkingu przy rzeszowskim Ratuszu

Czy zdałbyś egzamin na prawo jazdy? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 17
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?
Czy w tej sytuacji należy zrezygnować z rozpoczęcia wyprzedzania?