Święty Mikołaj z workiem prezentów pojawi się na rzeszowskim Rynku. Zgłoszenia do 3 grudnia

i

Autor: pixabay

Święty Mikołaj z workiem prezentów pojawi się na rzeszowskim Rynku

2021-11-08 14:56

Święty Mikołaj odwiedzi Rzeszów! Staruszka w czerwieni, z brodą i prezentami na rzeszowskich ulicach wypatrujcie już 5 grudnia. Każdy chętny rodzic, który chce aby jego dziecko otrzymało prezent na scenie Rynku od Świętego Mikołaja może przesłać zgłoszenie. Jak to zrobić? Sprawdź poniżej!

Świętego Mikołaja przywita kolorowa parada, która zacznie się przy fontannie multimedialnej, a następnie przejdzie ulicami 3 Maja, Kościuszki aż na rzeszowski Rynek. To tam każdy chętny maluch będzie mógł spotkać się ze Świętym Mikołajem, usiąść mu na kolanach i na ucho opowiedzieć o wszystkich swoich najskrytszych marzeniach.

CZYTAJ TAKŻE: Świąteczne Miasteczko na Rynku. Będzie św. Mikołaj i młyńskie koło!

A co z prezentami?

Każdy chętny rodzic, który chce aby jego dziecko otrzymało prezent na scenie Rynku od Świętego Mikołaja może przesłać zgłoszenie na adres: [email protected].

- W temacie należy wpisać: “Mikołaj na Rynku - zgłoszenie”, a w treści zawrzeć imię i nazwisko dziecka oraz numer kontaktowy do rodzica. Zgłoszenia przyjmowane są do 3 grudnia do godziny 9:00. Prezenty, którymi dzieci mają zostać obdarowane, będzie można zostawić w Podziemnej Trasie Turystycznej w dniu 5 grudnia, w godzinach 9.00-12.00. Prezenty powinny być odpowiednio zapakowane i zabezpieczone oraz podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka w widocznym miejscu - informuje Estrada Rzeszowska.

Dwa psy straciły łapkę w wypadku. Protetycy z Rzeszowa podarowali im protezy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE