Świąteczne Miasteczko na Rynku. Będzie św. Mikołaj i młyńskie koło

i

Autor: Estrada Rzeszowska

Świąteczne Miasteczko na Rynku. Będzie św. Mikołaj i młyńskie koło!

2021-11-08 13:11

Świąteczne Miasteczko powstanie w tym roku na rzeszowskim Rynku. Jak podaje Estrada Rzeszowa, nasz Rynek będzie gościł świętego Mikołaja, który rozda dzieciom prezenty. Stanie tam także młyńskie koło i wiele innych atrakcji. Organizatorzy czekają na oferty wystawców, którzy będą mieszkańcom proponowali swoje świąteczne wyroby.

Trwają przygotowania do utworzenia na rzeszowskim Rynku Świątecznego Miasteczka. Te według zapewnień Estrady Rzeszowskiej miałoby być gotowe na 4 grudnia. - Gości będą witały dwie świąteczne bramy wejściowe – jedna od strony Ratusza, druga od ulicy Mickiewicza. Nie zabraknie też dekoracji świetlnych, które wprawią przybyłych w niezwykły nastrój – czytamy. Tegoroczne miasteczko ma być pełne atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych mieszkańców naszego miasta. Co więc znajdzie się na płycie Rynku?

CZYTAJ TAKŻE: Znamy szczegóły 9. PKO Biegu Niepodległości w Rzeszowie

Świąteczne Miasteczko na Rynku. Będzie św. Mikołaj i młyńskie koło

Na odwiedzających Miasteczko będzie czekała moc atrakcji. Już dzień po starcie, czyli 5 grudnia, na przykład wizyta św. Mikołaja z barwną paradą i wręczaniem prezentów.

- Będą też między innymi warsztaty artystyczne dla całych rodzin, kino plenerowe, młyńskie koło, karuzela i zimowy obiekt sportowy dla najmłodszych, jakiego w naszym mieście jeszcze nie było! - czytamy dalej w komunikacie.

Organizatorzy poszukują wystawców z regionu, którzy będą oferowali swoje produkty uczestnikom Miasteczka. Zainteresowani wystawcy proszeni są o wysyłanie formularzy zgłoszeniowych na adres: [email protected]. Termin rekrutacji mija 15 listopada 2021 r. (do godz. 9.00).

Trwa remont parkingu przy rzeszowskim Ratuszu
Sonda
Marzą Ci się białe święta Bożego Narodzenia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE