Sentymentalna muzyczna podróż przez lata osiemdziesiąte. NODISCO w Nowej Sztuce

i

Autor: Pixabay

Sentymentalna muzyczna podróż przez lata osiemdziesiąte. NODISCO w Nowej Sztuce

2021-11-26 15:04

Muzyka Depeche Mode czy The Cure. Takie legendarne nowofalowe nutki z lat osiemdziesiątych będzie można posłuchać już w najbliższy weekend w rzeszowskiej galerii Niezła Sztuka. NODISCO to sentymentalna podróż po największych alternatywnych hitach z poprzednich dekad. Podczas imprezy będzie powymieniać się z innymi plakatami, koszulkami, czy książkami, więc jeśli macie sporo takich gadżetów to śmiało przynoście je na muzyczny kiermasz.

Muzyczna podróż przez lata osiemdziesiąte. Na taki sentymentalny wehikuł czasu zaprasza rzeszowska Galeria Niezła Sztuka, bo tam już w najbliższą sobotę będzie można pobawić się w rytmie nowofalowych dźwięków z poprzednich dekad. W czasie imprezy będzie można pobujać się do zmiksowanej muzyki m. in. Depeche Mode. Muzyka będzie zmiksowana z dźwiękami lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych z pogranicza nowofalowych gatunków: synth pop, new romantic, electro, post punk, goth, industrial.

A jeśli macie za dużo winyli, sprzętu grającego, plakatów, książek, koszulek czy innych muzycznych gadżetów to podczas kiermaszu NODISCO będziecie mogli je sprzedać lub wymienić. Chyba, że w waszych kolekcjach brakuje tej jednej płyty, to być może jutro uda wam się ją znaleźć.

CZYTAJ TAKŻE: RZESZÓW: Drugi spacer #SadzimyRzeszów już w najbliższą sobotę!

Stwórz fanzin!

NODISCO jest sentymentalną imprezą. Podczas imprezy będzie można stworzyć fanzin rzeszowskich fanów Depeche Mode. Więc jeśli chcecie być częścią rej imprezy, to przynieście ze sobą wspomnienie związane z Depeche Mode i zdjęcia, pamiątkę czy wycinki. W wyznaczonym miejscu będą dostępne kartki, na których będziecie mogli zapisać swoją depeszową historię. Do galerii wejdziecie za free, a start imprezy w sobotę o 17.

W Rzeszowie robi się świątecznie! Na Rynku stawiają bożonarodzeniowe drzewko