Senior ukradł hulajnogę elektryczną. Mężczyzna trafił na życzliwą osobę [WIDEO]

i

Autor: Facebook/Spotted: Mielec

Senior ukradł hulajnogę elektryczną. Mężczyzna trafił na życzliwą osobę [WIDEO]

2022-09-26 13:34

Starszy mężczyzna ukradł jedną z hulajnóg elektrycznych, które w ostatnim czasie zostały udostępnione mieszkańcom Mielca na Podkarpaciu. Na wideo, które podbija sieć możemy zobaczyć jak senior przywiązał ją do swojego roweru. Pojawiło się też drugie wideo, na którym jeden z świadków ostrzegł seniora przed konsekwencjami.

W ostatnim czasie w przestrzenie Mielca pojawiły się hulajnogi elektryczne. Jedna z nich najwyraźniej spodobała się mieszkańcowi powiatu mieleckiego, który postawił mieć ją na wyłączność. Na Facebooku Spotted: Mielec udostępniono nagranie, na którym możemy zobaczyć, że starszy mężczyzna przywiązał hulajnogę do swojego roweru i prowadzi ją ulicą Legionów w kierunku Woli Mieleckiej.

Senior zapewne nie jest świadomy z faktu, że ukradziona hulajnoga prawdopodobnie nie przyda mu się. Aby uruchomić sprzęt potrzebna jest aplikacja, w której opłaca się przejazd. Co więcej, firma, która udostępniła hulajnogi mieszkańcom Mielca zabezpieczyła się przed takimi sytuacji. Sprzęt nie będzie działał poza strefą wyznaczoną przez operatora.

Policyjny pościg okiem kamery. Tak z bandziorami walczą polskie służby

Senior trafił na życzliwą osobę 

Na Spotted: Mielec pojawiło się drugie nagranie z zaistniałej sytuacji. Mężczyzna, który prawdopodobnie nagrał pierwsze wideo postanowił uświadomić seniora. Podszedł do niego i wytłumaczył mu, że jest to miejski sprzęt, który zapewne ma wbudowany nadajnik GPS. Zapewnił, że policjanci szybko zlokalizują ukradzioną hulajnogę. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE