Rzeszowski cover “Ona by tak chciała” na Festiwalu w Sopocie? Jest oficjalna propozycja!

2020-02-13 12:27
Nagrali cover Ronie Ferrari na dziecięcej onkologii. Ten teledysk wbija w fotel!
Autor: YouTube,screen

Wciąż sypią się pochwały dla onkologicznej wersji hitu Ronni’ego Ferrari nagranej przez rzeszowskich ratowników i zmagającego się z chłoniakiem Hodgkina Mateusza Rejowskiego. Cover tak się w Polsce spodobał, że z oficjalną propozycją do twórców wystąpiła sama Nina Terentiew, dyrektor programowy Polsatu.

O co chodzi? O wspólny występ z Ronni’em Ferrari podczas tegorocznej edycji Sopot Festiwalu. Jak wynika z informacji przekazanych naszej redakcji, występ planowany jest na 22-go maja.

- Nie spodziewaliśmy się, że cover zdobędzie takie uznanie w kraju. Do Mateusza (Rejowskiego, przyp. red.) piszą dzieci z innych miast, które chwalą go i dziękują za nagranie piosenki. Mówią, że dzięki niemu chcą podjąć walkę z chorobą- mówi Mateusz Mokrzycki, ratownik medyczny.


Czy pojadą – wszystko wyjaśni się niedługo.


Tymczasem przypominamy, hit “Ona by tak chciała” w wykonaniu rzeszowian ma już ponad 1,3 mln wyświetleń w serwisie Youtube.


Przypominamy też krótką rozmowę z twórcami i oczywiście piosenkę!

Gratulujemy sukcesu :) !

Rzeszowscy ratownicy medyczni pracują też już nad nowym kawałkiem. Tym razem będą śpiewali o walce z depresją, a wszystko to w rytm hitu "Dance monkey":

Przypomnijmy, że muzyczna przygoda rzeszowian zaczęła się od przeróbki kawałka "Despacito". "Serce piko" opowiada o tym, jak ratować osoby, które przechodzą zawał serca. Cover szybko okazał się wielkim przebojem:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE