RZESZÓW. Nie masz planów na weekend? Wybierz się na Żwirownię, w sobotę otwarcie!!

i

Autor: pixabay

Nie masz planów na weekend? Wybierz się na Żwirownię, w sobotę wielkie otwarcie!!

2021-06-04 14:11

Nie masz planów na weekend? Dla spragnionych lenistwa na plaży - już jutro (sobota, 5 czerwca) dla mieszkańców Rzeszowa i nie tylko otwiera się miejskie kąpielisko Żwirownia przy ul. Kwiatkowskiego. To przez ratowników będzie strzeżone codziennie w godzinach od 10.00 do 18.00.Warto wiedzieć, że rzeszowskie kąpielisko przez otwarciem zostało posprzątane, a woda zbadana. Jest bezpiecznie i można się kąpać.

Jeżeli nie masz planów na weekend, a jesteś spragniony lenistwa na plaży - już jutro dla mieszkańców Rzeszowa i nie tylko otwiera się miejskie kąpielisko Żwirownia przy ul. Kwiatkowskiego

- Miejskie kąpielisko Żwirownia przy ul. Kwiatkowskiego jest już przygotowane do sezonu. Plaża została wysprzątana, podobnie jak dno zbiornika, które oczyścili płetwonurkowie. Przebadana została także woda. Żwirownia zostanie otwarta w sobotę, 5 czerwca. Sezon kąpielowy potrwa do 5 września - informuje Artur Gernand z rzeszowskiego ratusza.

CZYTAJ TAKŻE: Długi weekend w Rzeszowie. Co robić? Co dzieje się na mieście?

Ceny biletów

Osoby dorosłe za bilet wstępu zapłacą symboliczne 2 zł, bilet ulgowy kosztuje złotówkę.

Kąpielisko jest czynne przez siedem dni w tygodniu, w godzinach od 10 do 18.

Na otwarcie basenów „pod chmurką” ROSiR będziecie musieli jeszcze chwilę poczekać. Te zostaną otwarte tydzień później, czyli 12 czerwca.

Pies Kajtek spod Rzeszowa otrzymał protezę łapki
Sonda
Kto powinien wygrać wybory prezydenckie w Rzeszowie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE