Długi weekend w Rzeszowie. Co robić? Co dzieje się na mieście?

2021-06-04 14:39

Długi weekend w Rzeszowie wystartował w środę wieczorem, ale niektórzy weekend zaczynają dopiero dzisiaj. Dla tych, którzy najbliższe dni spędzą w mieście polecamy kilka wydarzeń, które dzieją się w Rzeszowie podczas tego weekendu. Co takiego można robić? Sprawdź nasze zestawienie najciekawszych wydarzeń.

Długi weekend wystartował w środę wieczorem, a Ci którzy wzięli sobie wolne w piątek mają sporo wolnego czasu. Jeżeli nie jesteś w gronie szczęśliwców, którzy odpoczywają od środy i mogli zaplanować sobie ciekawy wyjazd, to nic. Długi, czy krótki ważne, że weekend! Co robić w Rzeszowie, aby nie nudzić się podczas najbliższych dni? Jest kilka ciekawych propozycji dla fanów bluesa, dla rodzin z dziećmi, dla sportowców, czy dla fanów plażowania. W weekend będzie dobra okazja, by pomóc innym, jak? Na parkingu pod Galerią Plaza przy ul. Rejtana w Rzeszowie stanie Mobilny Punkt Poboru Krwi. Ci, którzy weekend spędzają w mieście wcale nie muszą się nudzić! Oprócz imprezy na rzeszowskim Rynku, albo spaceru po Bulwarach warto zaplanować coś więcej. Co? Sprawdź jakie wydarzenia dzieją się dzisiaj, w sobotę i w niedzielę na mieście.

Pies Kajtek spod Rzeszowa otrzymał protezę łapki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE