Ropczyce: Był poszukiwany przez policję. Wpadł bo za głośno imprezował

2021-03-29 7:54
Wpadł bo za głośno imprezował
Autor: KPP Ropczyce

Podczas interwencji policji w jednym z ropczyckich mieszkań policja zatrzymała poszukiwanego mężczyznę. Wizyta policjantów spowodowana była głośną, kilkudniową imprezą. Okazało się, że jednym z jej uczestników był poszukiwany 41-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego.

W ubiegłym tygodniu dyżurny ropczyckiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na ul. Zielonej w Ropczycach, od kilku dni trwa impreza. Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali trzy osoby. Sprawdzili ich dane w policyjnym systemie i okazało się, że jeden z uczestników imprezy jest poszukiwany do odbycia pięciomiesięcznej kary więzienia.

Mężczyzna był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności przez Sąd Rejonowy w Strzyżowie za niepłacenie alimentów. 41-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Puste ławy w kościele? Nie uwierzysz, czym zasłonili wiernych. Komentarz Adama Federa
Sonda
Co myślisz o sprzedaży alkoholu na stacji paliw?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE