aresztowanie

i

Autor: Policja Podkarpacka

Raport policji

Rodzinna awantura w Jaśle. Pijany mężczyzna ranił kobietę nożem

2023-03-27 15:28

Policjanci z Jasła zatrzymali mężczyznę, który zaatakował nożem swoją partnerkę. Okazało się, że 49-latek był pijany. Teraz najbliższe dwa miesiące spędzi za kratkami.

Do zdarzenia doszło w czwartek 23 marca. Policjanci z komendy w Jaśle dostali sygnał o przemocy domowej, do której miało dojść na terenie jednej z prywatnych posesji. Na miejsce został wysłany patrol, któremu wstępnie udało się ustalić, że mężczyzna w trakcie domowej awantury zranił nożem w rękę swoją partnerkę. Ostatecznie mundurowi podjęli decyzję o zatrzymaniu i przewiezieniu 49-latka do policyjnego aresztu. Mężczyzna został również zbadany alkomatem, który wykazał w jego organizmie 2,4 promila alkoholu. W piątek Sąd Rejonowy w Jaśle wydał decyzję o aresztowaniu 49-latka na dwa miesiące.

CZYTAJ TAKŻE: Makabryczne odkrycie w Dukli. Ciało mężczyzny dryfowało w stawie

Przemoc rodzinna – jak przeciwdziałać? 

- Kłótnie wywołane przez alkohol bardzo często kończą się przemocą. Takie sytuacje wciąż jednak są tematem tabu w wielu polskich domach. Dlatego nie można przechodzić wobec nich obojętnie. Jeśli jesteście zatem świadkami przemocy, nie bójcie się korzystać z pomocy. W przypadku zagrożenia warto kontaktować się z najbliższym posterunkiem policji lub zawiadomić odpowiednie służby - apeluje jasielska policja. 

ZOBACZ: Zmiany w kursowaniu MPK Rzeszów od maja

Smutny los rodziny Tomasza Komendy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE