Reporterki Eski odwiedziły Świętego Mikołaja! Sprawdziły czy dzieci były grzeczne

2021-12-06 14:52
Reporterki rzeszowskiej Eski odwiedziły domek Świętego Mikołaja!
Autor: mmh

Dzisiaj ma swoje święto! Mowa oczywiście o świętym Mikołaju, który według tradycji właśnie 6 grudnia obdarza prezentami tych, którzy byli grzeczni przez cały rok. Ci, którzy nie byli, liczyć mogą tylko na rózgę. Swoje sanie zaprzężone w renifery brodaty przybysz zaparkował w tym roku na rzeszowskim Rynku. Nasze reporterki odwiedziły jego domek i sprawdziły, czy mali mieszkańcy Rzeszowa i regionu byli w tym roku grzeczni, a także co Mikołaj sądzi o naszym mieście.

Ekipa rzeszowskiej Eski odwiedziła dziś (6.12.) domek Świętego Mikołaja. Tuż przed naszym przyjściem zasiadł w czerwonym fotelu i razem ze Śnieżynką wyczekiwali przyjścia dzieci. Zdążyliśmy dopytać ich, czy w tym roku mali mieszkańcy Rzeszowa zasłużyli na prezenty. Okazało się, że dzieci były bardzo grzeczne. - Wszystkie dzieci były bardzo grzeczne, tak więc prezenty do końca dnia zostaną rozdane - mówi Święty Mikołaj. Ten już wcześniej dokładnie przeczytał listy z życzeniami i wraz ze świątecznymi pomocnikami przygotował pełny wór prezentów.

- Zachęcamy wszystkie dzieci, żeby odwiedziły Świętego Mikołaja na rzeszowskim Rynku. Każdy może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, a ci bardziej odważni mogą Mikołajowi wyszeptać do ucha swoje najskrytsze marzenia - mówi Śnieżynka i pomocnik Świętego Mikołaja.

CZYTAJ TAKŻE: Podkarpackie: Dziś wieczorem i w nocy niebezpieczne warunki! IMGW ostrzega

Święty Mikołaj na rzeszowskim Rynku do 23 grudnia

Brodaty gość w czerwonym kubraku na pewien czas zamienił mroźną Laponię na Rzeszów. Sprawdziliśmy co sądzi o stolicy Podkarpacia? - W Rzeszowie jest magicznie. W powietrzu czuć magię nadchodzących świąt. Dzieci są tutaj bardzo grzeczne, a miasto jest naprawdę piękne. I nie jest tak mroźnie jak w mojej ojczystej Laponii - dodaje Mikołaj.

Jeśli nie spotkaliście na swojej drodze Świętego Mikołaja, to możecie odwiedzić go w jego chatce na rzeszowskim Rynku. Będzie tam na was czekał do godziny 20.00. I nie będzie to jedyna szansa, bo brodaty gość będzie w Rzeszowie do 23 grudnia.

Reporterki rzeszowskiej Eski odwiedziły Świętego Mikołaja!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE