Raport policji

Policjanci i strażacy ratowali jelonka w Ropczycach. Utknął w ogrodzeniu

2023-03-21 14:50

Policjanci i strażacy z Ropczyc brali udział w nietypowej akcji ratowniczej. Zostali wezwani do jelonka, który utknął pomiędzy szczeblami ogrodzenia posesji przy ul. Sucharskiego. Po uwolnieniu zwierzę pobiegło do lasu.

Jelonek utknął w ogrodzeniu

We wtorek po godz. 6, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w ogrodzeniu jednej z posesji przy ul. Sucharskiego w Ropczycach utknął jelonek. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, potwierdzili ten fakt. Jak się okazało, młode zwierzę przechodząc przez ogrodzenie, niefortunnie utknęło pomiędzy jego metalowymi szczeblami.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi policjantów i strażaków, którzy zostali także wezwani na miejsce zdarzenia, zwierzę odzyskało wolność. Jelonkowi na szczęście nic poważnego się nie stało. Po uwolnieniu pobiegł do lasu – czytamy w policyjnym komunikacie.

Kierowca audi wyprzedził policjanta na podwójnej ciągłej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE