Policja poszukuje zaginionego 28-latka. Wczoraj na leśnej drodze odnaleziono jego samochód

2021-04-15 14:57
Policja poszukuje zaginionego 28-latka. Wczoraj w lesie odnaleziono jego samochód
Autor: KPP Kolbuszowa

Policjanci poszukują 28-letniego mieszkańca gminy Dzikowiec. Mężczyzna w poniedziałek wyjechał samochodem z domu i od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wczoraj w Dzikowcu został znaleziony jego samochód.

Zaginięcie mężczyzny we wtorek wieczorem zgłosiła żona. Z przekazanych informacji wynika, że 28-latek ostatni raz był widziany w poniedziałek rano w miejscu zamieszkania, skąd wyjechał samochodem osobowym marki Citroen. Od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wczoraj na drodze leśnej na terenie Dzikowca, w sąsiedztwie drogi relacji Dzikowiec – został znaleziony samochód, którym z domu odjechał mężczyzna.

W Rzeszowie zrobiło się biało. Zamiast wiosny jest zima

POLUB NASZ NOWY FANPAGE ESKA RZESZÓW NEWS NA FACEBOOKU!

RYSOPIS ZAGINIONEGO

Wzrost 193 cm, szczupły, włosy krótkie, czarne, oczy piwne. Ubrany w szarą bluzę z kapturem i zielone spodnie robocze, czarną koszulkę, czarne buty robocze i czapkę z daszkiem koloru kremowego. Mężczyzna posiada bliznę na skroni po prawej stronie.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać informację na temat miejsca pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kolbuszowej tel. całodobowy:  47 822 13 10

Sonda
W ostatnim roku bałeś się o utratę pracy?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE