PODKARPACKIE: Pierwszy Dzień kalendarzowej Wiosny zamiast na zielono- będzie na biało!

2020-03-21 13:05
PODKARPACKIE: Pierwszy Dzień kalendarzowej Wiosny zamiast na zielono- będzie na biało!
Autor: Pixabay.com

IMGW mieszkańców południowych powiatów naszego regionu ostrzega przed intensywnymi opadami śniegu! Tego według przewidywań synoptyków może spaść od 8 do 12 cm.

Kartka z kalendarza- dziś 21. marca. To jednocześnie Pierwszy Dzień Wiosny, jak również Dzień Wagarowicza. Pogoda jednak nie będzie zachęcać do wyjścia i spotkań, bo Zima zrobi dzisiaj Wiośnie psikusa i sypnie śniegiem.


Jak prognozują synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej- biały puch spadnie dziś w powiecie jasielskim, krośnieńskim, sanockim, leskim i bieszczadzkim. Według przewidywań może go przybyć nawet 12 cm.


Alert obowiązuje do godziny 21. W prognozach na weekend także przymrozki. Tu temperatura, uwaga może spaść do -5°C, przy gruncie do -7°C, zaś w rejonach podgórskich do -10°C, a przy gruncie nawet do -12°C. Uważajcie na siebie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE