Pijany operator koparki na budowie drogi. Wykonywał dziwne manewry

i

Autor: Fot. Pixabay.com

Wydarzenia

Pijany operator koparki na budowie drogi. Wykonywał dziwne manewry

2023-09-21 14:55

Ponad promil alkoholu w organizmie miał operator ładowarki, który pracował przy budowie drogi w Miejscu Piastowym na Podkarpaciu. 60-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje. Kierowca miał wykonać serię nieskoordynowanych manewrów.

Pijany operator koparki na budowie drogi w Miejscu Piastowym

W środę 20 września dyżurny komendy w Krośnie odebrał zgłoszenie o prawdopodobnie nietrzeźwym operatorze ładowarki, który pracował przy budowie drogi w Miejscu Piastowym. Jak przekazano, kierowca miał wykonywać pojazdem dziwne manewry.

Kierujący miał wykonać serię nieskoordynowanych manewrów i miał wyraźne trudności z obsługą maszyny, co mogło spowodować zagrożenie bezpieczeństwa dla innych pracowników znajdujących się na placu budowy – zaznaczyła policja.

ZOBACZ: Afera w Sanoku. W miejsce „obscenicznych rzeźb” chcą postawić figurki Maryi

Operatora koparki miał ponad promil alkoholu

Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce sprawdzili stan trzeźwości 60-letniego operatora ładowarki. Mężczyzna miał ok. 1,2 promila alkoholu w organizmie. Jak podała policja, po sprawdzeniu w bazie danych okazało się, że operator nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało mu ono zatrzymane za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. 60-latek trafił do aresztu, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem

Plac Farny w Rzeszowie zamknięty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE