Najciekawsze aukcje WOŚP 2023. To prawdziwe perełki!

2023-01-28 11:46

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłosiła najciekawsze aukcje wystawione przez sztaby w całej Polsce. To przed 31. Finałem WOŚP, podczas którego zbierane będą pieniądze na walkę z sepsą. Licytować można już teraz więc warto sprawdzić, jakie perełki znalazły się wśród 8,5 tys. aukcji w całej Polsce.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia, ale udział w aukcjach można wziąć już teraz. Licytacje trwają. Wśród ponad ośmiu tysięcy aukcji znalazły się prawdziwe perełki. Na stronie WOŚP można znaleźć listę kilkunastu najciekawszych propozycji sztabów z całej Polski. Wśród nich znajdziemy podział na cztery kategorie: podróże małe i duże, sport dla aktywnych i kolekcjonerów, rękodzieło artystyczne i użytkowe, a także wyjątkowe chwile i niesamowite doświadczenia.

- Aukcje Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP nabierają rozpędu i nieustająco zaskakują nas pomysłowością i hojnością darczyńców! Tradycyjnie już, nasze Sztaby przyłączyły się do działania również w ten sposób i wystawiły prawdziwe skarby! Sprawdźcie sami! - czytamy na stronie.

Budowa ronda wstrzymana przez słup energetyczny. Urzędniczy absurd na ul. Kadetów
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE