Najciekawsze aukcje WOŚP 2023. To prawdziwe perełki!

2023-01-28 11:46

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ogłosiła najciekawsze aukcje wystawione przez sztaby w całej Polsce. To przed 31. Finałem WOŚP, podczas którego zbierane będą pieniądze na walkę z sepsą. Licytować można już teraz więc warto sprawdzić, jakie perełki znalazły się wśród 8,5 tys. aukcji w całej Polsce.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 29 stycznia, ale udział w aukcjach można wziąć już teraz. Licytacje trwają. Wśród ponad ośmiu tysięcy aukcji znalazły się prawdziwe perełki. Na stronie WOŚP można znaleźć listę kilkunastu najciekawszych propozycji sztabów z całej Polski. Wśród nich znajdziemy podział na cztery kategorie: podróże małe i duże, sport dla aktywnych i kolekcjonerów, rękodzieło artystyczne i użytkowe, a także wyjątkowe chwile i niesamowite doświadczenia.

- Aukcje Allegro na rzecz 31. Finału WOŚP nabierają rozpędu i nieustająco zaskakują nas pomysłowością i hojnością darczyńców! Tradycyjnie już, nasze Sztaby przyłączyły się do działania również w ten sposób i wystawiły prawdziwe skarby! Sprawdźcie sami! - czytamy na stronie.

Budowa ronda wstrzymana przez słup energetyczny. Urzędniczy absurd na ul. Kadetów