Młodzi mężczyźni puszką piwa bili po głowie i zadawali ciosy w twarz. Napastnicy w rękach policji

2021-05-12 15:40
kajdanki
Autor: pixabay.com

Młodzi mężczyźni puszką piwa bili po głowie i zadawali ciosy w twarz 26-latkowi, który spędzał czas ze znajomymi na parkingu sklepu. Napastnikom grozi kara do lat 3 pozbawienia wolności. Spowodowali u pokrzywdzonego złamanie nosa i liczne stłuczenia. Sprawcy to mieszkańcy gminy Grębów, w wieku 23 i 25 lat. Usłyszeli zarzuty, prokurator objął ich policyjnym dozorem i zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego.

Policjanci o brutalnym pobiciu zostali poinformowani przez pokrzywdzonego pod koniec grudnia ubiegłego roku. Jak wynikało z relacji zgłaszającego, został on zaatakowany przed godz. 22.00 na parkingu przed sklepem w Grębowie (powiat tarnobrzeski). 26-latek był tam w towarzystwie swoich znajomych. Napastnicy bijąc go po głowie puszką z piwem i zadając ciosy w twarz, spowodowali u niego obrażenia w postaci złamania nosa i stłuczeń. Mężczyzna trafił do szpitala.

CZYTAJ TAKŻE: Mężczyzna bez odblasków śmiertelnie potrącony przez samochód. Kierowca reanimował mężczyznę

Sprawcami młodzi mężczyźni

Policjanci wyjaśniali okoliczności i przebieg tego zdarzenia, zabezpieczyli monitoring i ustalili naocznych świadków pobicia. Dalsze czynności pozwoliły na wytypowanie sprawców przestępstwa i sformułowanie zarzutów. To mieszkańcy gminy Grębów, w wieku 23 i 25 lat.

Jeden z nich, 25-latek krótko po zdarzeniu usłyszał zarzuty. Dwaj pozostali, chcąc uniknąć odpowiedzialności nie stawiali się na wezwanie, a jeden z nich opuścił miejsce zamieszkania. Prokurator wydał postanowienia o ich zatrzymaniu i przymusowym doprowadzeniu. 25-letni podejrzany został przesłuchany kilka tygodni temu, natomiast 23-latek wpadł w ręce policjantów w poniedziałek (10 maja). Mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia.

Drogowskazy: o migrenie, czyli bólu uniemożliwiającym funkcjonowanie. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ
Protest pielęgniarek w stolicy
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE