Mecz Polska – Francja. Strefa kibica na Rynku w Rzeszowie

2022-12-02 16:04
Mecz Polska – Francja. Strefa kibica na Rynku w Rzeszowie
Autor: Pixabay

Kibicuj naszym w starciu z Francją i jednocześnie poczuj świąteczny klimat. Rzeszów szykuje się na mecz biało-czerwonych z reprezentacją Francji w 1/8 Mistrzostw Świata w Katarze. W niedzielę na rzeszowskim Rynku pojawi się ogromny ekran wraz ze specjalną strefą kibica.

Miasto wykupiło prawa do niedzielnego meczu pomiędzy Polską i Francją w ramach 1/8 Mistrzostw Świata w Katarze. O strefie kibica poinformował Konrad Fijołek na swoim Facebooku. – W niedzielę będziemy mogli na Rynku, wspólnie razem w świątecznej atmosferze, pośród domków, atrakcji obejrzeć mecz Polska-Francja – mówił prezydent Rzeszowa.

– Z tego powodu, że nasza kadra wyszła z grupy przygotowaliśmy dla rzeszowian małą niespodziankę. Na telebimie koło choinki na Rynku wyświetlimy to spotkanie. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa, którzy chcą w większej grupie obejrzeć to wydarzenie mając oczywiście okazję do skorzystania z ciekawego asortymentu świątecznego miasteczka – mówi Artur Gernand z rzeszowskiego ratusza.

Mecz Polska – Francja. O której godzinie?

Mecz Polski z Francją w ramach 1/8 Mistrzostw Świata w Katarze rozpocznie się o 16:00. Spotkanie będziecie mogli obejrzeć w Strefie Kibica na Rynku. Oprócz meczu w niedzielę w świątecznym miasteczku możecie zajrzeć do Jarmarku Bożonarodzeniowego. O godz 15:00 na scenie wystąpi zespół The Foxcats, a po meczu, o godz 18:00 na rynku odbędzie się FIRE SHOW.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE