LESKO: 61-latek podczas kłótni ugodził nożem partnerkę. Kobieta na przeżyła

2021-05-26 15:22
Kętrzyn. Dzieci bawiły się za głośno na placu zabaw. 81-letnia kobieta chwyciła za nóż
Autor: pixabay.com Kętrzyn. Dzieci bawiły się za głośno na placu zabaw. 81-letnia kobieta chwyciła za nóż

61-latek, który podczas kłótni ugodził nożem partnerkę jest już w rękach policji. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety. Ranna 52-latka trafiła do szpitala w sobotę, mimo wysiłków lekarzy, zmarła. Prokurator przedstawił 61-letniemu partnerowi kobiety zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Lesku aresztował go na trzy miesiące.

Do kłótni między konkubentami doszło w piątkowy wieczór. Wówczas 61-letni mieszkaniec Leska miał ugodzić partnerkę nożem. Później para miała się pogodzić, a mężczyzna opatrzył rany kobiety. Jednak w sobotę, 52-latka zaczęła czuć się coraz gorzej.

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje Artur Ligęska. W 2019 roku został uwolniony z arabskiego więzienia

Kobieta trafiła do szpitala

Partner kobiety, który wcześniej ugodził ją nożem wezwał pogotowie. Kobieta trafiła do szpitala, ale niestety, mimo wysiłków lekarzy, zmarła.

Prokuratura wszczęła w sprawie śledztwo. 61-latek został przesłuchany w charakterze podejrzanego. Prokurator przestawił mu zarzut zabójstwa. Dziś, na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Lesku tymczasowo aresztował podejrzanego na 3 miesiące.

Drogowskazy: o trudnej walce o klimat na Ziemi. TO MATERIAŁ Z CYKLU DOBRZE POSŁUCHAĆ
Rzeszów. 19-latek zabił swoją 18-letnią dziewczynę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE